Osteopatia: nie leczyć tylko plecy

Osteopatia jest najczęściej, gdy masz ból w plecach. Ale te zabiegi mogą Osteopatia: nie leczyć tylko plecyrównież zmniejszyć innych zaburzeń, takich jak łuszczyca lub zaburzenia płodności. Postaramy się podsumować z Gerard Long, osteopata w La-reflektorów-les-Olivier (Bouches-du-Rhône).

Robi mobilności na różne struktury organizmu do przywrócenia zrównoważonego funkcjonowania jest celem osteopatii. Może on działać na poziomie kręgosłupa, czaszki, narządów wewnętrznych i tkanek otaczających, takich jak mięśnie i powięzi.

Wszystkie systemy są wzajemnie zależne, więc blokowanie organu może mieć wpływ na inne części ciała. “90% moich pacjentów przyjeżdżają do układu mięśniowo-stawowych problemów, ale najczęściej ukrywa coś jeszcze, więc traktuję objawy i przyczyny. Astma, na przykład, związane z jelit, ból szyjki macicy z żołądkiem … ” – mówi Gerard Long, osteopata.

Oto trzy sytuacje, gdzie osteopatia daje zdumiewające rezultaty.

Osteopatia leczy niepłodność

Wielu kobietom trudno jest być w ciąży bez “medycznych” powodów. Można to wyjaśnić zatłoczonych macicy lub małej ruchliwości, energii i płynów, które Osteopatia leczy niepłodnośćpłyną źle miednicy, psycho-emocjonalne przyczyny, na przykład, po aborcji lub poronienia . Leczenie polega na usuwaniu blokad, tak że obszar jest dobrze nawadniane i ponownie wcielać.

W 80% przypadków działań zewnętrznych wystarczy, ale lekarze i położne przeszkoleni używać wewnątrz miednicy manipulacji. “Leczyłem dziesiątki kobiet na problemy niepłodności, to najlepiej zwrócić się raz po menstruacji lub przed owulacją: 2 lub 3 sesji w odstępach od 15 dni do miesiąca może być wystarczające. Zagnieżdżenie komórki jajowej w ЛМА, i mogą one złagodzić bóle menstruacyjne”, – powiedział ekspert.

Ona łagodzi skutki stresu pourazowego

Wypadek, szok … niektóre szkody widoczne w ciele. Są one wyrażone w postaci bólu lub innych objawów. “Myślę, że kobieta ma około trzydziestu lat, przyszedł na regularne zapalenie korzonków nerwowych i rozciąganie.Dowiedziałem się, że na dzień śmierci ojca stał się głuchy na jedno ucho i że jej krwawienia miesiączkowego, zostały zatrzymane i вертебральных i narządów wewnętrznych praca dla ożywienia swej układu rozrodczego zwierząt, aby oddał miesiączki i słuchu w 3-4 miesiące i mniej niż 10 sesji” – wspomina Gerard Long. Czasami wynik jeszcze szybciej, tak jak za tę kobietę, która cierpiała na migreny i bóle w szyi po wypadku samochodowym: 2 sesji wystarczyło, aby ją odrzucić.

Osteopatia może zmniejszyć liczbę ataków łuszczycy

Jest chronicznym podżegającym chorobą skóry, łuszczycy pod wpływem stresu, co może zrobić tablice pojawiają się ponownie. A priori, komunikacja z остеопатией nie wydają się oczywiste … jednak technika uzyskuje dobre wyniki.Osteopatia może zmniejszyć liczbę ataków łuszczycy

“Miałem do czynienia z wieloma przypadkami, w tym i ten człowiek, który miał pierwszy gigantyczny skok łuszczycy w wieku 8 lat, kiedy jego rodzice poinformowali o swoim odejściu, a następnie jeszcze raz na 40 lat, jestem ponownie uruchomił krążenie krwi i płynów, wyważanie termoregulacji i emocje” – powiedział Gerard Long . “Po sesji co 15 dni w ciągu 2 miesięcy, potem jedno spotkanie w miesiącu w ciągu roku, łuszczyca znacznie się poprawił .

0 comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *